Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


06.02.2019

Для мене, Сумщино, ти найрідніша в світі

Моя Сумщина величава
Немов красуня чарівна,
По всій землі про тебе слава,
Для мене в світі ти одна.
Л.Михайлик

   Продовжуючи проведення циклу заходів до 80-річного ювілею Сумщини, у Пункті вільного доступу до Інтернету Сумської обласної бібліотеки для дітей 6 лютого було проведено відеокруїз «Для мене, Сумщино, ти найрідніша в світі», учасниками якого стали учні 5-Б класу ЗОШ № 6.
   Діти познайомилися з цікавими місцями рідного краю та дізналися, що неподалік с. Могриця є унікальний та дивовижний крейдяний каньйон, в Лебедині – легендарна козацька курган-могила, Пустовійтівка – батьківщина останнього кошового отамана Запорізької Січі Петра Калнишевського, а с. Шпилівка – маленька Швейцарія на Сумщині.
   Учасники заходу з цікавістю переглянули фільм «Сумщина Incognita. Топ-4 найцікавіших місць Сумщини», з захопленням відгадували ребуси та відповідали на питання віртуальної краєзнавчої вікторини «Що я знаю про Сумщину?».
   Доповненням до заходу стала слайд-презентація «Люби і знай свій рідний край» та огляд літератури, представленої на тематичній книжковій виставці «Мій рідний край – окраса України».Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов