Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


04.02.2019

Із глибини століть

   31 січня 2019 року для користувачів Сумської обласної бібліотеки для дітей, учнів 8-А класу ЗОШ №4, було проведено історико-краєзнавчий диліжанс «Із глибини століть», присвячений 80-річному ювілею області.
   Беручи участь в заході, діти здійснили віртуальний екскурс в історичне минуле області, дізналися про видатних земляків, які прославляли Сумщину на теренах України та далеко за її межами, хто був і донині є її патріотами і творцями: кошовий отаман Петро Калнишевський, цукрозаводчики і меценати з династій Харитоненків і Терещенків, легендарний партизанський лідер Сидір Ковпак, тричі Герой Радянського Союзу Іван Кожедуб, Герой України, прапороносець Перемоги Олексій Берест і героїчний офіцер сучасності Олександр Оніщенко та багато інших. З великою зацікавленістю присутні прослухали легенди про наше місто, взяли участь у вікторині «Історія Сумщини від минулого до сьогодення».
   Доповненням до заходу була книжкова виставка «Моя Сумщино, Псла і Сейму пісня, землі посульської ранковий первоцвіт», на якій представлені документи, що розповідають про славне минуле і сьогодення області.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов