Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


22.01.2019

І Україна в нас одна – Соборна, Незалежна!

   22 січня увійшло до національного календаря України як велике державне свято – День Соборності України. У цей день Західно-Українська та Українська народні республіки об'єдналися і підписали Акт возз'єднання, який назвали Акт «Злуки».
   До 100-річчя цих подій в Сумській обласній бібліотеці для дітей було проведено низку заходів, головна мета яких – виховання нацiональної свiдомостi дітей і любовi до Батькiвщини. З неабияким інтересом користувачі бібліотеки, учні 2 класу ЗОШ №12, під час години юного патріота «Нам треба берегти свою країну – Соборну та єдину Україну» віртуально побували на Софіївському майдані в м. Київ, де 100 років тому відбулися урочисті події, які назавжди поєднали український народ. Учні 8 класу ЗОШ №4 долучилися до години історичної пам’яті «І Україна в нас одна – Соборна, Незалежна!». Діти з цікавістю слухали розповідь бібліотекарів про події 100-річної давнини, переглянули слайд-презентацію «З Днем Соборності України», взяли участь у конкурсі «Об’єднай Україну», під час проведення якого власноруч із пазлів склали карту України.
   Заходи доповнювали організовані бібліотечними працівниками яскраві книжкові виставки «Величний день злуки», «22 січня – День Соборності України» та прес-перегляд «Задзвеніли срібні дзвони в Україні».Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов