Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


16.01.2019

Незламні Кіборги

   16 січня Україна вшановує пам’ять захисників Донецького аеропорту. За офіційними даними, під час оборони аеропорту загинули сотні бійців. «Наші хлопці вистояли – не витримав бетон» – це найбільш точний вислів про 242 дні героїчної оборони аеропорту, яка вже стала крилатою. За стійкість, безстрашність і непереможність захисників Донецького аеропорту назвали «кіборгами», а форпост українських кіборгів став символом української мужності, оплотом українського духу.
   До Дня пам’яті Кіборгів в Сумській обласній бібліотеці для дітей було організовано книжкову виставку-інсталяцію «Незламні Кіборги», на якій були представлені книги та періодичні видання, що знайомили юних користувачів бібліотеки з легендарною обороною Донецького аеропорту.
   Гортаючи сторінки представлених на виставці документів, серед яких «Аеропорт» Сергія Лойка, «АД 242. Історія мужності, братерства, самопожертви», «Героям слава» та ін., користувачі бібліотеки мають можливість доторкнутися до живої історії своєї країни і розширити свої знання про тих, хто в оточенні противника довгі місяці, в спеку і холод, іноді навіть, без води і продуктів харчування, тримаючись на силі волі і адреналіні, обороняли Донецьке летовище. Адже в таких випробуваннях, які зараз переживає наша рідна Україна, народжується справжня нація, а сьогоднішні герої – приклад мужності, хоробрості, величі духу, совісті, патріотизму. Підтвердженням цього є Герой України, сумчанин Сергій Табала, наймолодший із кіборгів, 18-річний «Сєвєр», який протистояв загарбникам в Донецькому аеропорту.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов