Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


13.10.2016

Україна понад усе

Під такою назвою у Сумській обласній дитячій бібліотеці з 10 по 13 жовтня проходив Тиждень юного патріота, присвячений Дню українського козацтва та Дню захисника України. На юних відвідувачів бібліотеки чекали цікаві заходи, мета яких – показати, що ми є нащадками славного козацького роду і в наших жилах тече кров сміливих, відважних, розумних і вільних людей.

Так, маленькі пацієнти Сумського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів взяли участь в історичному екскурсі «Про славу козацьку згадаємо, історію роду не забуваємо», під час якого разом з бібліотечними працівниками пригадали сторінки історії періоду Запорізької Січі, розширили свої знання про побут козаків, козацьку символіку, славетні подвиги козаків, які оспівані в піснях і думах. Гарним сюрпризом для дітлахів стала лялькова вистава «Котигорошко», підготовлена працівниками бібліотеки.

Учні 8-х класів Сумської обласної гімназії-інтернату для талановитих та творчо обдарованих дітей та вихованці Відділення соціально-побутової адаптації «Спільнота» стали учасниками галереї мистецтв «Козак Мамай – давній образ на сучасній картині», де мали змогу розширити свої знання про легендарного українського козака, який ходив по світу і допомагав людям у біді, боровся за правду і карав кривдників. Картина «Козак Мамай» набула значного поширення в ХVІІІ-ХІХ ст., жодному іншому творові давнього українського народного малярства не судилося прожити таке довге життя в стількох варіантах, повтореннях і копіях.

Для учнів 5-Б класу ССШ № 9 було проведено турнір знавців «Козацька слава не померкне, козацькій славі жити у віках», метою якого було виховання почуття поваги до захисників Вітчизни та розуміння таких понять, як «єдність» і «цілісність», «герой», «патріот» держави тощо. Найменші користувачі бібліотеки, вихованці ДНЗ № 1, взяли участь в Інтернет-екскурсії «Козацький феномен». Захід супроводжувався електронною презентацією «Козацькими стежками» та переглядом мультфільму «Як козаки в футбол грали».

Гарним інформаційним доповненням до проведених заходів стали книжкові виставки «Козацькими стежками» та «Відвага – це наш заповіт».

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов