Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


28.09.2016

Моє хобі – книга!

Під таким гаслом 28 вересня 2016 року відбувся бенефіс юного користувача Сумської обласної бібліотеки для дітей, учня 7-Б ССШ №2 класу Тютюнника Артема. Захід було проведено безпосередньо за місцем навчання Артема. Його мета – привернути увагу школярів до книги і читання через позитивний приклад однокласника.

Свято розпочалось з розповіді бібліотечних працівників про бенефіціанта, який ось уже протягом чотирьох років є найактивнішим читачем бібліотеки.

Чому виділили саме Артема серед усіх користувачів? Не тільки тому, що хлопець багато читає, цікавий співрозмовник, але й тому, що він має багато уподобань, на які його надихають улюблені книги. Артем – частий учасник заходів, які проходять в бібліотеці, постійний учасник клубу «Кмітливих і допитливих», що діє на абонементі відділу обслуговування учнів 5-9 класів, з задоволенням бере участь у різноманітних конкурсах, один із яких – Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Найкращий читач року». І в цьому велика заслуга її величності Книги.

Артем презентував також свій читацький формуляр, рекомендував однокласникам прочитати свої улюблені книги, які були представлені на виставці. Серед них і серія книг «39 ключів».

Однокласники та класний керівник щиро привітали Артема оплесками. Деякі учні після проведеного заходу виявили бажання стати користувачами бібліотеки.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов