Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


29.09.2016

Хай Україна вся читає, бо книга нас усіх єднає

Під таким гаслом у Сумській обласній дитячій бібліотеці проходять пізнавально-розважальні заходи, присвячені Всеукраїнському дню бібліотек, який щорічно відзначається 30 вересня в усіх бібліотеках України.

Так, 28 вересня, користувачі бібліотеки, учні 2-А ЗОШ №4, стали учасниками літературної гри-квесту «Як Котигорошко сестричку Оленку визволяв». Вже починаючи з вестибюля на учасників заходу чекало багато сюрпризів, і в першу чергу, це подорож до Країни, якої немає на жодній мапі світу. Ведуча заходу звернула увагу на те, що саме від дітей залежить як швидко вони подорожуватимуть книжковою Країною, адже на шляху їх чекають таємниці, пригоди, інформаційні відкриття та приємні несподіванки. А допомагатимуть дітям подолати перепони найкращі, найвірніші, найвідданіші друзі – книжкові герої.

Під час заходу юні читайлики познайомилися з відділами бібліотеки: побували на «Читальній площі» (читальному залі відділу обслуговування учнів 5-9 класів), де разом з героїнею відомої казки Г.К.Андерсена, хазяйновитою Мишою, взяли участь у випробуванні «Доточи приказку»; «Проспекті Абонементському» (абонементі відділу обслуговування користувачів молодшого віку), де разом з вродливим, розумним і до міри за товстим чоловіком у розквіті сил Карлсоном пограли у гру «Впіймай та відповідай»; та «Виставковій площі» (відділі естетичного виховання), де в кінці «Мистецької доріжки», в «Казковому закутку» і була захована головна дійова особа гри-квесту – Оленка. А дійшли туди учасники, не зважаючи на всі випробування, які створювала їм героїня дуже відомої української казки «Котигорошко» Баба-Яга, за допомогою імпровізованої карти-навігатора – чарівного клубочка та ще одного героя цієї казки – Котигорошка. Отож, щоб нарешті таки звільнити Оленку, дітям треба було виконати останнє завдання від Баби-Яги, складне і дуже заплутане – скласти слова, пов’язані з бібліотекою і книгою. І діти з ним справилися на відмінно, бо Оленка врятована!!!.

А попереду на користувачів бібліотеки ще чекають багато цікавих заходів, серед яких: година цікавої інформації «Незвичайні бібліотеки світу», відеосалон «Книга в кадрі: новий формат» (перегляд буктрейлерів – переможців обласного проекту на кращий буктрейлер), слайд-мандрівка «Вічне чудо – Книга» і, звичайно ж, чудові книжкові виставки-інсталяції та тематичні полички, з любов’ю організовані працівниками бібліотеки: «Веселка книжкових творів», «Знайомих книг улюблені герої», «Скарбниця знань», «Вічне джерело натхнення», «Бібліотека – храм душі», «Книга – серце бібліотеки», «Книжковий дім відкритий всім».

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов