Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


01.09.2016

Світ знань для тебе відкриває книга

Під такою назвою в Сумській обласній бібліотеці для дітей 1 вересня пройшов День знань, який розпочався Першим у 2016/2017 навчальному році уроком «Щоб у серці жила Батьківщина» і був присвячений 25-річчю незалежності України».

Бібліотечні працівники познайомили учнів, які завітали цього дня до бібліотеки, з основними історичними подіями становлення державності України, героїзмом сучасних захисників незалежності і територіальної цілісності країни, державними символами України, людьми, які прославили державу і наш край.

Інтелектуально-пізнавальна гра «Україно, земле моя», в якій взяли участь учні 10-Б класу ЗОШ № 4, допомогла юним громадянам перевірити власні знання про Батьківщину та дізнатися про неї багато нового.

Із задоволенням здійснили віртуальну експедицію «У Країні Королеви Знань» користувачі-учні 2-3-х класів ЗОШ № 4, які переглянули слайд-презентації «Це моя Україна» і «Щоб у серці завжди жила Україна», а потім поринули у світ книги, яка допомагає в навчанні, збагачує знаннями, розкриває таємниці природи, життя, допомагає зрозуміти світ, який нас оточує.

Протягом дня у відділах обслуговування проходили огляди літератури, представленої на книжкових виставках і тематичних поличках: «Країна знань», «У Країні цікавих уроків», «Добрий день, школярику», «Знову дзвоник веселий лунає», «Здрастуй, здрастуй, рідна школо!», «Естетичне виховання в навчальних закладах».

Також в цей день були проведені акції: безкоштовного запису до бібліотеки «Запрошуємо до читання», «Приведи друга до бібліотеки» та «У бібліотеку не лише за книгою».

Всі заходи пройшли в урочистій, святковій атмосфері, веселому настрої і з вірою у майбутнє України.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов