Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


22.08.2016

Незалежній Україні – слава нині і повік!

У рамках проведення заходів, присвячених 25-й річниці незалежності України, в Сумській обласній бібліотеці для дітей з 15 по 25 серпня 2016 року проводиться декада «З Україною в серці».

До уваги користувачів бібліотеки організовані у відділах книжкові виставки і тематичні полички «Хай буде вільна Україна, на всі віки, на всі часи», «День народження держави», «Україно! Ти для мене – диво», «Україні присвячується», «Наша незалежна українська держава», «Наша країна – рідна Україна», «Твої символи, Україно!», на яких розміщені книги та періодичні видання, що знайомлять дітей з історією українського державотворення, найважливішими історичними подіями незалежної України, людьми які ціною свого життя відстоюють незалежність сьогодні.

Мешканці міста разом з користувачами бібліотеки мають чудову можливість познайомитись з виставками творчих робіт: «Мрії про Україну: дитячий погляд» – учасників обласного туру конкурсу дитячої творчості «Мрії про Україну: дитячий погляд», та «Симфонія душі» – дебютантки галереї відділу естетичного виховання Головач Марії, які організовані в рамках циклу заходів «Творчі діти – України квіти» і прикрашають фасад бібліотеки.

Крім організації наочності, бібліотечні працівники з 10 по 19 серпня провели у дитячих оздоровчих таборах «Сонячний» і «Зоряний» цикл патріотичних заходів, серед яких: літературно-мистецька гра «Моя Україна», година державності «Рідний прапор злато-синій, як сонце на небі», літературно-мистецький ранок «Моя Україна: прекрасна і незалежна», історичний екскурс «Ти одна і неподільна, Україно моя вільна», під час яких діти дізналися про довгий шлях України до незалежності та здійснили захоплюючі, пізнавальні подорожі чарівною, неповторною, мальовничою, рідною Україною. Дітлахи залюбки брали участь у конкурсах, іграх, вікторинах, читали вірші про Україну, згадували народні звичаї і традиції українців, складали з квітів віночки тощо.

22 серпня у відділі обслуговування користувачів молодшого віку відбувся літературний ранок «Моя Україна – єдина та вільна, я з нею пов’язую долю свою». Бібліотечні працівники познайомили дітей з історією свята, державними та на народними символами України, звичаями та побутом українців. У святково прикрашеному залі вихованці дитячого навчального закладу №4, одягнені у вишиванки та віночки, читали вірші про Україну, співали Гімн України, подорожували сторінками українських казок і за допомогою ляльок розіграли за ролями українську народну казку «Колобок». Захід супроводжувався відеопрезентацією «Це моя Україна і закінчився міні-флешмобом «Я люблю Україну».

Не залишилися поза увагою бібліотеки і вихованці відділення соціально-побутової адаптації «Спільнота», які стали учасниками мистецького екскурсу «Кольори та мелодії українського свята». Вони познайомилися з історією державних і народних символів, їх тлумаченням і значенням в житті кожного українця.

Проведені співробітниками бібліотеки заходи не лише допомогли юним громадянам перевірити власні знання про Батьківщину й дізнатися про неї багато нового, але і посилили в них щирий патріотичний настрій, з яким вони зустрінуть Свято Незалежності України.

Напередодні найважливішого свята нашої держави – Дня Незалежності на користувачів-дітей бібліотеки чекають Інтернет-мандри «Моя країна – Україна» та година державності «Незалежній Україні – шана нині і повік».

Фахівцями бібліотеки підготовлені також методичні рекомендації бібліотечним працівникам щодо організації та проведення заходів до 25-річчя незалежності України «Моя Україна: прекрасна і незалежна» та список сценарних матеріалів «Всім серцем любіть Україну», які виставлені на власному сайті бібліотеки.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов