Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


28.07.2016

Бог у душі – милосердя у вчинках

День хрещення Київської Русі – України відзначається 28 липня в день Святого Володимира Великого – одного із засновників і покровителів української державності, який у 988 році утвердив християнство, як державну релігію.

Прийняття християнсвта принесло позитивні зрушення, бо нова віра, на відміну від усіх інших релігій, несла не агресивну політику. Саме ця мирна політика підняла князівську владу на небувалу висоту та зміцнила зв’язок між окремими частинами могутньої держави. Християнство створило духовну основу для єдності Давньоруської держави, мало всебічний вплив на культурне життя наших предків: на освіту й літературу, на живопис і архітектуру, на державні закони й політику тощо.

Про все це йшла мова під час історичного екскурсу «Духовне перетворення Київської Русі…», який був проведений фахівцями обласної дитячої бібліотеки ім. М.Островського для дітей, що відпочивають у дитячих оздоровчих таборах «Зоряний» і «Універ».

Для користувачів-дітей в бібліотеці були організовані книжкові виставки «Князь Володимир Великий – хреститель Київської Русі» і «Хрещення Київської Русі – свято минулого, сьогодення й майбутнього», на яких розміщені книги і періодичні видання, що розповідають про виникнення православної християнської віри в державі та її вплив на розвиток Київської Русі, про роль Володимира Великого у прийнятті християнства, біля яких проводились бесіди та огляди документів.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов