Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


23.12.2018

Зимова подорож

   Складно собі уявити дітей, які не люблять зиму, зимові свята, зимові розваги. Не знайшлося таких і серед членів клубу сімейного читання «Тато, мама, я – читаюча сім'я», які зібралися на черговому засіданні 23 грудня 2018 року у відділі обслуговування користувачів молодшого віку. Разом з бібліотекарем і батьками діти здійснили заочний екскурс «Країнами світу».
   Зима переповнена загадками та дивами. Виявляється, звичайний сніговик зовсім незвичайний. Давня легенда розповідає, що сніговики – це янголи. Адже сніг – дар з неба. А чому саме ялинку прикрашають на новорічно-різдвяні свята? І як взагалі святкують в різних країнах світу, як прикрашають домівки, що дарують дітям, які смаколики готують на Різдво. Про все це дізналися члени клубу, переглянувши новорічну презентацію. А потім і діти, і батьки з задоволенням брали участь в конкурсах: літературних («Підкажи словечко», «Відгадай загадку», «Вірю – не вірю») та ігрових («Переполох», «Збери сніжинки», «Знайди іграшку»).
   Прекрасним доповненням був калейдоскоп творчих завдань: діти читали вірші, співали пісні, танцювали. Весело, святково, позитивно пройшло зимове засідання клубу.

Фото Фото
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції