Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


07.07.2016

Мрії про Україну: дитячий погляд

З березня по червень п. р. в бібліотеках Сумської області, які надають інформаційні послуги користувачам-дітям, з метою формування у юного покоління високої громадянської свідомості, сприяння національно-патріотичному розвиткові особистості, було проведено обласний тур конкурсу дитячої творчості «Мрії про Україну: дитячий погляд», присвячений 25-й річниці незалежності України.

У Конкурсі взяло участь 152 учасника, які надіслали до обласного організаційного комітету, а саме до обласної дитячої бібліотеки ім. М.Островського 155 робіт, з яких:
61 – малюнки, 50 – поетичні твори, 44 – прозові. Всі вони є щирими, безпосередніми, відвертими. В своїх роботах учасники Конкурсу висловлюють палку любов до рідної землі, до рідної України, прагнення до миру, розмірковують про сьогодення, змальовують велич і красу рідної землі, хочуть бачити навколо себе щасливі обличчя та мріють про чудове майбутнє.

Про що ж ще мріяли наші юні учасники? Яскраве сонце, блакитне небо, мир на землі і щасливе майбуття – це найголовніші думки в дитячих роботах! І майже спільна мрія – жити у щасливій, заможній родині.

Перечитуючи роботи дітей, члени обласного журі Конкурсу отримали надзвичайно велику кількість емоцій, було важко визначити переможців, адже всі дитячі роботи заслуговують на увагу і визнання, яскраво оформлені, а ще в них вкладено частку дитячих душ.

Та все ж таки 18 переможних робіт вибрано. Вони і надіслані до Національної бібліотеки України для дітей для подальшої участі у заключному турі Конкурсу.

Вірьте у свої мрії і вони обов’язково здійсняться!!!
Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов