Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


12.07.2016

На відпочинку з книгою

Куди податися на літніх канікулах, чим себе зайняти? Для читачів Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М.Островського таких турбот не існує, адже вони знають, що в бібліотеці влітку по-особливому цікаво. Конкурси, акції, ігри, вікторини, мандрівки – все в програмі літнього дозвілля дітей.

А ще читачів, і тих, хто щоденно відвідує бібліотеку, і тих хто відпочиває у заміських дитячих оздоровчих таборах «Зоряний», «Сонячний» та «Універ», з якими до речі бібліотека плідно співпрацює уже не один рік, у чарівний книжковий світ запрошують українські та зарубіжні дитячі письменники. Неймовірні пригоди і вірні друзі чекають дітей на сторінках захоплюючих книжок ніби говорячи: «Читай, насолоджуйся та відпочивай».

Липень – екватор літніх канікул. Багато різноманітних заходів працівниками бібліотеки вже проведено. Серед них: каскад літературних задоволень «Книга дружить з дітворою», виховна година «Що означає бути добрим», інформаційна година «Життя як подвиг» (до 80-річчя від дня народження В.С. Голубничого, двократного олімпійського чемпіона), конкурсно-розважальна програма «Мандрівка до міста Мистецтв», подорож-гра «Дитинство – це ти і я», літературний експрес «Книжкова райдуга дитинства», літературне лото «Подорож до світу професій», віртуальна мандрівка «Будьмо знайомі – Європа», фіто-подорож «Ліки навколо нас», літературна візитка «Коронований словом» (до 65-річчя від дня народження В.Шкляра, українського прозаїка), літній експрес «Живий вінок – хоровод квіток», світ речей «Сандальні історії», майстер-клас із виготовлення браслета зі стрічок, краєзнавча віртуальна екскурсія «Привіт із Сум», бібліотечний урок «Роль книги у житті людини» та відео презентація «Світ шанує книгу»…

Однак багато чого цікавого ще попереду. Бібліотечні працівники творчо підходять до організації заходів, намагаючись підготувати і провести їх так, щоб діти отримували позитивні емоції від зустрічі з літературними героями, покращили навички спілкування, розвивали свої інтелектуальні та творчі здібності та поповнили багаж необхідних знань.

Отож, літо у розпалі, а значить і літні розваги в бібліотеці та за її межами продовжуються. Можна робити ще стільки цікавих і веселих речей! Тож поспішайте, адже на вас, наші дорогі читачі, ще чекає багато цікавих пізнавально-розважальних заходів, лялькових вистав, знайомств з новинками літератури і дитячими періодичними виданнями в рамках Програми заходів на період літніх канікул «Мозаїка книжкового літа – 2016». А ще, у кожного є унікальна можливість взяти участь у конкурсі на кращого читача літа «Книжкове літо – 2016» та стати його переможцем.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов