Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


02.06.2016

Шлях здолає той, хто йде

Володар чотирьох олімпійських медалей Володимир Голубничий – легенда не тільки світової легкої атлетики, а й усього спорту, адже він входить в число небагатьох спортсменів, які брали участь в п’яти Олімпійських іграх. Проте, не можна сказати, що спортивний шлях атлета встелений килимовими доріжками і пелюстками щастя. Кожна медаль, кожна перемога давалася талановитому українцю зовсім не просто.

До 80-річчя від дня народження нашого славного земляка, президента Спілки спортсменів-ветеранів Сум, почесного президента обласної ради фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», члена Національного олімпійського комітету України, почесного громадянина м. Суми Володимира Голубничого в Сумській обласній дитячій бібліотеці ім. М.Островського були проведені інформаційна година «Життя як подвиг» та інформ-досьє «Кращий легкоатлет світу – сумчанин», що познайомили дітей із НВК «Просперітас» та ДНЗ № 4 «Зірочка» з одним із найкращих майстрів спортивної ходьби в історії легкої атлетики, прізвище якого занесене до Книги рекордів Гіннеса. Також діти стали учасниками флешмобу «Від щирого серця», присвяченого дню народження найкращого скорохода ХХ століття.

Відеопривітання і вітальна адреса від працівників і юних користувачів обласної дитячої бібліотеки надіслано на веб-сайт Федерації легкої атлетики Сумської області.

Цікавим інформаційним доповненням до заходів стала книжкова виставка-інформація «Шлях здолає той, хто йде», присвячена ювілейному дню народження Володимира Степановича. Переглядаючи документи, представлені на виставці, діти дізналися багато нового і цікавого про нашого видатного земляка, його спортивні досягнення, активне громадське життя.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов