Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


01.06.2016

Бібліотека запрошує на побачення

Під такою назвою у Сумській обласній дитячій бібліотеці ім. М.Островського було проведено День відкритих дверей, присвячений Міжнародному дню захисту дітей. У рамках Дня на дітей чекала кольорова феєрія заходів, серед яких: літературний ігродром «Сяйте усмішки, сонцем зігріті, миру і щастя всім дітям на світі», конкурс-гра «Країна мрій», каскад літературних задоволень «Книга дружить з дітворою», літній експрес «Живий вінок – хоровод квіток», конкурс малюнка на асфальті та ін.

Розпочався День відкритих дверей пізнавально-розважальною програмою «Мандрівка до міста Мистецтв». Біля входу до бібліотеки дітлахів, які відпочивають у пришкільному таборі ЗОШ №13, чекали двоє кмітливих і цікавих персонажів. Це – клоуни Бім і Бом, ролі яких майстерно виконали фахівці бібліотеки. Щоб потрапити до міста Мистецтв (відділу естетичного виховання), дітям потрібно було розгадати загадки-ключі від кумедних клоунів. Успішно виконавши завдання, дітлахи таки потрапили до чарівного міста, де на них чекало знайомство з літературою з усіх видів мистецтва: живопису, графіки, архітектури, скульптури, музики, декоративно-ужиткового мистецтва, танцю, театру, кіно, цирку, а також розважальні ігри та вікторини.

Діти, що відпочивають у пришкільному таборі ЗОШ №10, під час проведення конкурсу-гри «Країна мрій» дізналися цікаві факти з історії виникнення дитячого свята, стали учасниками гри «Бюро знахідок» та «Веселої вікторини».

Відвідувачі Пункту вільного доступу до Інтернету здійснили подорож-гру «Дитинство – це ти і я», під час якої вирішували «Загадки від Логікуса», утворювали прислів’я у вікторині «Павутинка» та показували свої знання з народного фольклору у грі «Чарівна торбинка».

А майданчик біля бібліотеки став справжньою художньою майстернею. Тут було проведено конкурс малюнка на асфальті «Я намалюю свою мрію» серед дітей, що відпочивають у пришкільному таборі ССШ №2. Кожен за допомогою крейди і фантазії презентував свою мрію: хтось хоче стати в майбутньому музикантом і тому намалював музичні інструменти, які хотів би мати; одна з дівчаток дуже-дуже хоче маленьких кошенят, а двоє хлопчиків намалювали безлюдний острів з піщаним берегом і синім-синім морем навкруги, на якому хотіли б жити. А ще були мрії про мир в усьому світі і особливо в нашій рідній Україні. Переможців не було, тому що перемогли всі.

З великою зацікавленістю дітлахи в цей день також «подорожували» книжковими виставками та тематичними поличками: «Образи дитинства у світовому мистецтві», «Барвистий віночок літа», «Живе на планеті народ веселий – діти!», «Сяйте усмішки, сонцем зігріті, миру і щастя всім дітям на світі», «Від книжки – до творчості», «Книжковий дивосвіт», «Рекомендуємо прочитати», «А що таке канікули?», «Літо, літечко літує», «Читаємо разом з батьками влітку» тощо.

Протягом Дня в бібліотеці проводились акції безкоштовного запису до бібліотеки «Запрошуємо до читання», «Приведи друга до бібліотеки» та «У бібліотеку не лише за книгою».

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов