Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


27.05.2016

Книжкова країна дарує знання

Я – україночка маленька,
Ходжу уже у третій клас.
Читати навчилась раненько,
Бо дуже гарна мова в у нас.
Та хочу я багато знати,
Тому люблю книжки читати.

Під такою назвою у відділі обслуговування користувачів молодшого віку 26 травня відбувся бенефіс читача Ані Воронкової, на зустріч з якою завітали її однокласники, учні 3-Б класу ЗОШ № 4. Захід, метою якого було привернення уваги до книги, читання і бібліотеки через позитивний приклад однокласників, проходив під гаслом «Читай як я! Читай краще мене!».

Свято почалось з розповіді про бенефіціанта. До бібліотеки її привела мама ще в першому класі. І ось уже протягом трьох років Анна – активний читач бібліотеки. Коло її читання різноманітне, але найулюбленіші книги – це веселі повісті про шкільне життя, детективні пригоди та чарівні історії. Аня презентувала свій читацький формуляр і рекомендувала друзям прочитати свої улюблені книги: Н.Гузєєвой «Жила собі Оленка», М.Носова «Щоденник Миколи Синицина», Й. Авіжюс «Пригоди та походеньки Барда» та інші, які були представлені на організованій бібліотекарями книжковій виставці. Класний керівник Галина Михайлівна розповіла про те, яка Аня учениця і як книга дійсно допомагає їй у навчанні.

Наприкінці свята бібліотекар відділу побажала Ані успіхів і наголосила, що любов до читання допоможе кожному визначити своє гідне місце в житті.

Отож, друзі, витрачайте свій вільний час доцільно, дружіть з книгою і отримуйте від цього задоволення.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов