Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


21.05.2016

Моя Україна

У рамках проведення заходів до 25-ї річниці незалежності України в Сумській обласній дитячій бібліотеці ім. М.Островського 20 травня було проведено майстер-клас з виготовлення настінного панно «Карта України», мета якого – формування у дітей активної громадянської позиції та національно-патріотичної свідомості.

До заходу залучилися всі бажаючі: і користувачі різних вікових категорій, і працівники бібліотеки. Кожен мав можливість обрати одну з областей України та отримати довідку і про саму область, і про найцікавіші місця, які можна там відвідати.

Збирали ж карту України та отримали її у подарунок найменші користувачі бібліотеки – вихованці НВК «Просперітас». Малеча із задоволенням віднаходила та закріплювала потрібні деталі. Звісно, особлива увага була віддана рідній Сумській області.

Всі учасники майстер-класу отримали чудовий настрій і багато яскравих вражень.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов