Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


20.05.2016

З любов`ю до Тараса Шевченка

20 травня у рамках проведення обласних літературно-мистецьких заходів, присвячених 155-річчю перепохованню Тараса Шевченка, у Сумській обласній дитячій бібліотеці ім. М.Островського відбулася творча зустріч з талановитою українською поетесою, прозаїком, членом Національної спілки письменників України, Асоціації українських письменників, Національної спілки журналістів України, людиною з глибокими національними традиціями – Галиною Тарасюк, і поетесою, членом Сумської організації Національної спілки письменників України, Тамарою Герасименко.

Приємна жінка, чудовий письменник і поет, Галина Тимофіївна своєю розповіддю про життя і творчість одразу захопила увагу присутніх на заході. Її твори вражають різноманітною тематикою: від мелодрами звичайної маленької сучасної людини до глибоких історичних романів і гострих політичних памфлетів. Особливо зацікавила розповідь про новий роман «Зоре моя вечірня, або Пророк і Марія», який побачив світ у 2015 році. Це своєрідний жанровий «мікс», в якому поєдналися документальні факти, феномен Шевченка як поета, публіцистичний пафос, виклик традиційним уявленням про Кобзаря тощо. Її роман – це своєрідна лепта в пошанування великого Кобзаря, це – розкриття нового й невідомого у біографії Т.Шевченка.

Приємною несподіванкою став подарунок – книги Володимира Шовкошитного, Євгена Маланюка і власні твори Галини Тарасюк, які вона подарувала бібліотеці.

Продовжила творчу зустріч наша землячка Тамара Герасименко, автор поетичних книжок «Доріжка для кота», «Казки про душу», «Червона книга Людина». Її вірші можна побачити в багатьох часописах і альманахах, а збірка дитячих віршів «Доріжка для кота» не поступається творчості провідних дитячих письменників України. Її обожнюють і діти, і дорослі. Творчість поетеси допомагає малюкам у пізнанні світу, привчає дітей до рідної мови, а значить і до рідної культури.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов