Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


20.05.2016

Знавці рідного краю

20 травня у рамках проведення заходів до 25-річчя Незалежності України відбулася чергова скайп-зустріч користувачів Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М.Островського на тему «Знавці рідного краю». Цього разу зустрілись учні 4-Б класу Сумського НВК № 42 з користувачами Кролевецької районної дитячої бібліотеки, учнями 4-В класу ЗОШ №5. Сумчани «мандрували» до рушникового міста Кролевець, кролевчани – до чарівного міста Суми.

Незважаючи на відстань та погодні умови, віртуальне спілкування між дітьми було досить активним і жвавим. Юні краєзнавці задавали багато питань один одному, розповідали цікаві факти про свій край, декламували вірші «Край мій рушниковий» Віктора Дзюби, «Кролевецькі рушники» Михайла Шевченка, «Суми, я люблю тебе, Суми» Олексія Усенка, «Рідне місто» Катерини Оленич та ін.

Дві команди «Сумський віночок» і «Краєзнавці Кролевеччини» з гідністю пройшли всі випробування, а саме: шукали зайве на фотографіях міста, відповідали на складні питання вікторини, складали пазли тощо. Маленьких сумчан вразила розповідь кролевчан про диво-яблуню, якій майже 220 років, про їх любов до вишивання.

На завершення скайп-зустрічі учасники подякували за тепле спілкування та запропонували продовжити товаришувати й спілкуватися за допомогою скайпу. Всі діти по обидва боки екрану отримали солодкі подарунки.

Такі зустрічі дітей з різних районів області сприяють єдності нашої держави, допомагають зрозуміти, що нас об’єднує любов до малої Батьківщини, дають змогу дітям пізнати кожен куточок нашої надзвичайної України!

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов