Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


19.05.2016

Зоряне сяйво країн Європи

Куточків різних на землі багато
Європа серед них – найкраща над усім,
Бо саме тут нас народила мати!
Європа – наш великий спільний дім!
Напередодні Дня Європи в Україні в Пункті вільного доступу до Інтернету Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М.Островського проведено Інтернет-круїз «Заочна подорож Європою», учасниками якого стали учні 7-Б класу ЗОШ № 4. Під час віртуальної мандрівки діти розширили свої знання про історію виникнення свята, «відвідали» Францію, Італію, Германію, Швецію, Швейцарію та інші країни, дізналися багато цікавого про традиції і звичаї цих країн.

Учасники заходу з неабияким завзяттям взяли участь в іграх «Пантоміма. Винаходи Німеччини» і «Відгадай слово», показали себе обізнаними знавцями географії та літератури у вікторинах «Чи знаєш ти Велику Британію?» і «З якої казки герой», а також виконали творче завдання «Знайди більше слів…».

Наприкінці заходу, який пройшов у теплій невимушеній атмосфері і приніс дітям багато цікавої і корисної інформації та позитивних вражень, діти пообіцяли, що наступна подорож до країн Європи буде справжньою, а не віртуальною. А нам залишається побажати їм здійснення мрій і щасливої дороги до нових відкриттів.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов