Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


12.05.2016

Мама – найкраща людина у світі

Мама! Скільки спогадів, тепла і ласки таїть це магічне слово. Це перше слово, сказане нами, на все життя залишається дорогим у серці.

У травні, коли природа вже повністю прокинулося від сну, коли дзвенить у блакиті пісня жайворонка, теплий весняний вітер приносить свято Матері, яке ще називають святом Божої Матері, матері України і нашої земної матері. Адже саме вони є тими чистими джерелами, з котрих людина живиться від першого свого подиху до останніх днів життя.

Саме про ці такі важливі для кожної дитини дні розповіли працівники Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М.Островського маленьким пацієнтам Сумського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів та їхнім батькам під час проведення літературного вернісажу «Мама – найкраща людина у світі, знають це всі – і дорослі, і діти». Захід супроводжували зерна народної мудрості про маму і родину, прозвучало багато поетичних рядків відомих українських поетів, присвячених матері. А на завершення всі з задоволенням переглянули лялькову виставу «Добре, коли з нами завжди наші мами», підготовлену фахівцями бібліотеки.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов