Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


15.04.2016

Мандруємо до королівства «ABC»

Знати багато мов – значить мати багато ключів до одного замка.

Вольтер

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image

Знання іноземної мови відкриває перед людиною широкі можливості – чим більше мов вона знає, тим більші у неї можливості: і на ринку праці, і в подорожах, і у спілкуванні з цікавими людьми з інших куточків світу. У сучасному житті знання іноземних мов не лише дає змогу людині почуватися більш успішною, а й з легкістю руйнує межі та робить світ довкола яскравішим. Нині важливим є вивчення англійської мови, оскільки саме вона є міжнародною, мовою великої літератури та технічного прогресу людства.

У Рік англійської мови в Україні бібліотека пропонує своїм читачам скористатися різноманітними інформаційними ресурсами та послугами, а ще стати учасниками цікавих заходів.

Так, 15 квітня 2016 року у Пункті вільного доступу до Інтернету для вихованців ДНЗ №4 була проведена Інтернет-гра «Мандруємо країною англійської мови разом із книгою та Інтернетом». Юні відвідувачі вирушили в захопливу й пізнавальну мандрівку до чарівної країни Англійської Мови.

У теплій, дружній атмосфері дітлахи спілкувалися рідною українською, а також англійською мовами, взяли участь у різноманітних вікторинах, іграх: «Абеткова», «Поетична», «Мультиплікаційна», «Фонетична». Учасники заходу читали скоромовки, лічилки, вірші на правильну вимову звуків англійської мови, з'єднували частини імен героїв мультфільмів, шикувалися в абетковому порядку на швидкість. Діти проявили кмітливість, уважність, поповнили словниковий запас новими словами та виразами. А допомогли їм в цьому книги, предтавлені на тематичній поличці «Англійська: крок за кроком».

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов