Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


14.04.2016

Юні книгомани Сумщини

14 квітня у Сумській обласній дитячій бібліотеці ім. М.Островського під гаслом «Якщо читає дитина, Україна буде вільна та єдина» відбувся заключний етап обласного туру конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2016», який проводиться вже дванадцятий рік поспіль з ініціативи громадської організації «Форум видавців» та за підтримки управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації. Це справжне свято для тих, хто любить книгу і читання.

Понад 2000 дітей, читачів сільських, міських і районних бібліотек Сумщини долучилися до участі в ньому. До обласної дитячої бібліотеки завітали 37 юних книголюбів з 12 районів та 3 міст обласного підпорядкування, переможці районних і міських турів Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2016».

З привітальним словом до юних читайликів звернулась заступник начальника управління культури і туризму, голова організаційного комітету обласного туру конкурсу «Книгоманія – 2016», Антоніна Миколаївна Ігнатченко, яка розповіла про своє відношення до книги, переконала дітей-учасників, в тому, що вони вже є переможцями, наголосила на ролі книги, читання і бібліотеки в житті кожної дитини і побажала всім гарних вражень від конкурсу.

Привітав юних читайликів і голова Сумської організації Національної спілки письменників України Олександр Васильович Вертіль, голова журі Конкурсу, який звернувся до дітей, що зібралися в залі, як до майбутньої еліти Сумщини, і побажав всім успіхів і перемоги.

Не можна було не звернути увагу на хвилювання учасників, адже на них чекала досить-таки складна конкурсна програма. Діти взяли участь у таких конкурсах: «Книга – це велике диво», «Рекламні оголошення літературних героїв», «Літературні сендвічі», «Незалежна і єдина будь навіки, Украно!» та «Літературно-мистецька Сумщина».

Після конкурсної програми діти у супроводі фахівця бібліотеки здійснили пішохідний екскурс центральною частиною міста, відвідавши Альтанку, пам`ятники Т. Шевченку, Д. Харитоненку, М. Щепкіну, пам`ятний знак «Сумка» тощо.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image

За результатами проведених конкурсів, журі, у складі якого були провідні фахівці Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М.Островського та заступники директорів по роботі з дітьми Краснопільської ЦБС і Тростянецької районної бібліотеки, визначило двох переможців обласного туру конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2016» і найкращих читачів Сумщини. Ними стали: учень 6-го класу Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 ім. М.Савченко Заєць Дмитро, користувач Сумської обласної дитячої бібліотеки, та учениця 7 класу Конотопської міської гімназії, користувач Конотопської центральної дитячої бібліотеки, Калантаєнко Наталія.

Володарі почесного титулу «Найкращий читач області» візьмуть участь у розважальних заходах в рамках Фестивалю дитячого читання «Книгоманія», який проходитиме у травні цього року в. м. Львів, першому українському місті, яке отримало високий і почесний статус «Місто літератури Юнеско».

Всі учасники заходу отримали від організаторів грамоти, дипломи та заохочувальні призи. Також на дітей чекав «солодкий» сюрприз від колективу обласної дитячої бібліотеки, а саме торт у вигляді книги.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов