Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


31.03.2016

Світ захоплень письменниці Анни Коршунової

У рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання в Сумській обласній дитячій бібліотеці ім. М.Островського відбулася зустріч учнів 8-го класу ЗОШ №4 з Анною Коршуновою, журналістом, викладачем, дитячою письменницею, автором дитячих казок, оповідань, п’єс, членом Національної спілки журналістів України та Національної спілки письменників України.

Під час заходу Анна Євгенівна розповіла дітям про свою творчість і, зокрема, про останню книгу «Комп і компанія», яка отримала І премію у літературному конкурсі «Коронація слова – 2015» в номінації «Прозові твори для дітей».

Взагалі в арсеналі письменниці вже близько 8 книг для дітей, читаючи які, не можна не помітити їх біологічно-географічного ухилу: всі тваринки та рослинки, що фантазійно оживають в оповіданнях, мають цілком «наукові» характеристики. Відтак цікаве читання ненав’язливо стає для дітей і пізнавальним.

Ще одне захоплення гості – ляльки ручної роботи, серед яких ельфи, феї. У кожної ляльки є червоне сердечко. За словами Анни Євгенівни, вона їх матеріалізує, а не шиє. Письменниця не тільки натхненно розповідала про своє захоплення, а й провела для дітей майстер-клас з виготовлення ляльок.

Також улюблениця сумської дітвори відповіла на численні запитання читачів і з задоволенням сфотографувалась з ними.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов