Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


28.03.2016

«Цінуймо книгу як найбільшу святість»

Під таким гаслом з 28 березня по 03 квітня 2016 року в Сумській обласній дитячій бібліотеці проходитиме Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Його урочисте відкриття розпочалося в бібліотеці 28 березня бібліошоу «Це знають дорослі, і знають це діти: книжкова країна найкраща у світі».

Учасники заходу, учні 2-Б ЗОШ №12 під час театралізованого дійства, ролі в якому майстерно виконали бібліотечні працівники, мали можливість зустрітися з героями відомої та улюбленої казки не одного покоління читачів – «Історія Піноккіо» Карло Коллоді, якій у цьому році виповнюється 135 років з дня написання.

А ще юні читайлики мали унікальну можливість спілкування зі справжнім письменником, лауреатом літературних премій імені Олександра Олеся, Пилипа Рудя, Василя Мисика та Міжнародної премії імені Дмитра Нитченка, головою Сумської організації Національної спілки письменників України Олександром Васильовичем Вертілем, який наголосив про найважливіше призначення книги – зберігати знання, накопичені віками, і передати їх наступним поколінням; а ще розповів про свою улюблену книгу дитинства – «Вереда» Грицька Бойка. Крім цього, Олександр Васильович нагородив кращих читачів бібліотеки і побажав всім присутнім на святі подальшої дружби з книгою і читанням.

Не оминають своєю увагою працівники бібліотеки у свято книги та читання і дітей з обмеженими фізичними можливостями. У цей же день, 28 березня, фахівці бібліотеки взяли участь у відкритті Всеукраїнського тижня дитячого читання у Сумській спеціальній ЗОШ, де представили до уваги глядачів літературну мозаїку «Дружба з книгою – це свято» та лялькову виставу «Козель-Дерезель».

Доповнюватимуть заходи, які проводитимуться в рамках програми Тижня, книжкові виставки, організовані у відділах обслуговування, серед яких: «Дитячі книги – ювіляри року», «Письменники – ювіляри 2016 року, «Лис Микита запрошує», «Від книжки – до творчості», «Веселка дитячих творів», «Знайомих книг улюблені герої», «Улюблені книги дитинства ваших батьків», «Вічне джерело натхнення», а також перегляд буктрейлерів та електронних презентацій «Слово о полку Ігоревім», «Поліанна Е. Портер», «39 ключів», «Аліса в Задзеркаллі», «Світ шанує книгу», «Золота медаль від Андерсена».

Отже, Тиждень дитячого читання розпочався. Попереду багато пізнавального! Кожного дня в бібліотеці буде відбуватися щось незвичне і дуже цікаве. Обов’язково приходьте, не пожалкуєте!

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов