Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


25.02.2016

Хвостаті улюбленці

1 березня - Всесвітній день котів. Наші найдавніші супутники й улюбленці - коти, напевно найпоширеніші і популярні герої казок, легенд і міфів. Світ котів, їх характерів, цікавих особливостей і звичок неймовірно різноманітний. Навряд чи можна знати абсолютно все про цих вражаючих істот. Пропонуємо вам знайти свого улюбленого кота:

Найцікавіше про… котів

Суперкнига для дітей, які обожнюють котів. У книзі ви знайдете: яскраві фотографії та малюнки, цікаві факти про свого улюбленця, загадкові міфи та легенди, захопливі вірші та казки.


Наши любимые питомцы

Кошка и человек познакомились очень давно, более 6000 лет назад. Но даже после сотен лет совместного сосуществования кошка, это гордое, грациозное, независимое существо, остается для человека неразгаданной тайной. В данной книге собраны все основные вопросы и ответы относительно здоровья, ухода и воспитания вашего любимца.


Ірина Сонечко. Мурчик – спортсмен та Про погоду та природу

Разом із гарненьким котиком Мурчиком ваша дитина легко й охоче буде вчитись і пізнавати навколишній світ.


Олексій Крилов. Кіт Василь, ти де блукав?

До збірки увійшли вірші Олексія Крилова, вперше перекладені українською мовою. На малюків чекають улюблена історія про пригоди кота Василя, казка про хитрого козла Мефодія, фантазія «Лев» та ін.


Пухнасті улюбленці

Ця ілюстрована книжка з серії "Моя перша книжка" розповість малюкам про домашню тваринку - котика. У ній зібрані цікаві факти, особливості характеру і просто веселі особливості кожної тварини. У книзі багато ілюстрацій, що спростить дитині сприйняття інформації.


Станіслав Зінчук. Абетка котиків та киць

Абетка унікальна, бо вона написана під… «котячим» кутом зору. У цій книжці грайливі віршики, ніби написані від імені кота, сприймаються, як один твір. Це дозволяє засвоїти алфавіт значно краще.


Кицин дім

У книжці вміщено колисанки, пісеньки, вірші, казки про дитячих улюбленців – котів.


Казка про Котика та півника

Одна з найдавніших і найулюбленіших українських народних казок про двох друзів - довірливого півника та кмітливого, хороброго кота. Свого часу права на цю книжку з блискучими, неперевершеними і по-справжньому українськими ілюстраціями Костя Лавра придбало одне з найлегендарніших видавництв світу «Альфред А. Кнопф» («Alfred A. Knopf») (США, 1995). Це була перша «абабагаламазька» книжка, яка здобулася на міжнародну популярність.


Роман Росіцький. Киця-мандрівниця зі старого двору

Одного погожого дня Кицька Настя задивилася на пролітаючи літаки і так їй захотілося в мандри, що спасу нема. Зі всіма у дворі перезнайомилася, а скільки незнайомців десь по світу бродить – не злічити. Отак, недовго думаючи, зібралася вона у мандри і пішла собі. А що її чекає там, за межами Старого Двору, ви і дізнаєтеся, прочитавши цю книжку.


Валентин Бердт, Яна Бердт. Марципан Пломбірович

Пригоди трапилися з котом Марципаном. Про них він «намуркотів» доньці письменника Яні, коли вона засинала. Наступного ранку вона заходилася переповідати незвичайно захоплюючи пригоди. Вони виявились такими цікавими, що вирішили все занотовувати до спеціального зошита. Так і з’явилася на світ ця книжка, написана у дві руки й чотири лапи.


Катерина Булах. День кота

Дві подруги, Настя й Кароліна, у перший день літніх канікул перетворюються на кішок і мандрують знайомими околицями, аж поки не настає вечір, і їм час знову ставати людьми. Але Кароліна зникає, і знайти її допоможуть лише нові знайомі – бо з людьми тепер не поговориш…


Олександра Орлова. Подорож до країни МУРвіль

Чарівна країна котячої втіхи, де течуть молочно-кисельні ріки, вулиці прикрашають карамельні будиночки, а на луках, поруч з дивовижними, ніким не баченими квітами кицько лілій і кошенятовими трояндами зеленіє котяча м’ята. Це все – Мурвіль! Саме туди і вирушить у далеку подорож лицар Котячої слави Кексик Сірий зі своїм провідником Зефіром Білосніжним.


Чорний кіт з оранжевими очима

Пригоди у цій казці казці відбуваються у двох королівствах – Котовасія – Маусія, між якими укладено мирну угоду. Мешканці одного з королівств хочуть порушити цей мир.

Катя Матюшкіна. Кіт да Вінчі. Навала сновид

Нова детективна історія – розслідування веде геніальний Кіт да Вінчі, загальний улюбленець та захисник. Розшукується небезпечний Король Сновид – нахабний брехун, підступний загарбник Сонця та Землі. Він вирішив, що Земля буде супутником Місяця. Його негайно треба зловити та перевиховати. Геніальному да Вінчі доведеться вирушити у небезпечну космічну подорож. Та чи вдасться цього разу зупинити підступного злого Зизу? І хто врятує кота-детектива?


Тетяна Щербаченко. Біла, Синя та інші

Хороша мурнявська книжечка. Легка й грайлива. Проте змусить замислися і дорослих, і дітей. Не лише про те, що є у пташок: ноги чи лапки; скільки лапок у павучків, якого кольору бувають звірі, а й, наприклад, чи літають ті, в кого немає крилець…


А також перегляньте фотографії бібліотекарів-котоманів:Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов