Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


19.02.2016

У нашім місті недалеко гарна є бібліотека

Хочеться сказати –
95-річчя – це важлива дата!
Вже 100-ліття майже ціле
Для дітей працює
І роботою своєю
Вона всіх дивує.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image

20 лютого 2016 року Сумська обласна дитяча бібліотека ім. М.Островського святкує свій 95-й день народження.

До цієї поважної дати в бібліотеці 18 лютого проведено феєрію заходів «Святкуймо з бібліотекою». Один із них – бібліоквест «У нашім місті недалеко гарна є бібліотека», учасниками якого стали учні 1-А класу ЗОШ №4. Під час заходу діти дізналися цікаві факти з історії бібліотеки, про людей, які беруть участь у створенні друкованого дива, познайомилися з героями книг, які оселилися в бібліотеці за ці довгі роки її існування. Учасники квесту мали унікальну можливість побувати у Країні Бібліотечних Скарбів – книгосховищі та познайомитися з Феями Злючками, які їх оберігають. А ще діти «подорожували» абонементом для учнів 5-9 класів, де їх зустріла справжня леді, героїня казкової повісті Памели Треверс Мері Поппінс; відділом естетичного виховання, де познайомились з його володаркою – Королевою Гармонією. Кінцева зупинка бібліоквесту – кімната казок, у якій діти зустрілися з Книжковою Феєю. Виконавши всі завдання від мешканців чарівного книжкового дому, учасники квесту дізналися, що найбільшим скарбом бібліотеки є КНИГА.

На користувачів-дітей, які відвідують бібліотеку протягом 18-19 лютого, чекають також літературний вернісаж «Книжкова країна дитинства», інформаційний хроноскоп «Улюблені дитячі книги через призму часу», віртуальна подорож «Сумська обласна дитяча бібліотека ім. М.Островського: шлях у 95 років», організовані у відділах бібліотеки книжкові виставки-презентації, виставки-інсталяції та тематичні полички: «Унікальні книги з фонду бібліотеки», «Улюблені дитячі книги через призму часу», «Книга – серце бібліотеки», «Незвичайні видання для маленьких чомусиків», «Веселка дитячих творів», «З любов'ю, автор» (книги з автографами авторів).

Протягом Дня в бібліотеці проводились акції безкоштовного запису до бібліотеки «Запрошуємо до читання», «Приведи друга до бібліотеки» і«У бібліотеку не лише за книгою».

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов