Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


19.02.2016

Олександр Шапаренко: на гребені хвиль

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image

Під такою назвою 18 лютого у Сумській обласній дитячій бібліотеці відбулася зустріч з дворазовим олімпійським чемпіоном Олександром Шапаренком. Юні читачі бібліотеки та її працівники мали унікальну можливість поспілкуватися з людиною-легендою, слава про якого у 60-70 роках линула усіма континентами земної кулі, людиною, яка принесла світову славу нашому рідному місту, переконливо довівши, що й за сотні кілометрів од гомінких столиць і великих міст, можна досягати найвищих спортивних вершин. Під час зустрічі була презентована книга голови Сумської організації Національної спілки письменників України, відомого письменника, журналіста О.В. Вертіля «Олександр Шапаренко: на гребені хвиль», яка присвячена дитинству і юності спортсмена, його сходження до вершин світової слави тощо.

Зустріч пройшла у дружній, теплій атмосфері, шанований гість надав юним читачам бібліотеки цінні настанови про моральні і духовні орієнтири у життєвому шляху, відповів на численні питання своїх шанувальників.

До заходу у читальному залі відділу обслуговування учнів 5-9 класів був організований прес-перегляд «Олександр Шапаренко: на гребені хвиль», присвячений 70-річчю від дня народження Олександра Максимовича. Переглядаючи численні публікації, діти дізналися багато нового і цікавого про нашого видатного земляка, його спортивні досягнення, активне громадське життя. Також до ювілею видатного спортсмена фахівцями відділу інформації та маркетингу було видано інформаційне досьє «Олімпійське золото Сумщини. Випуск 1. Олександр Шапаренко». На одному із примірників цього видання наш шанований земляк залишив свій автограф з найкращими побажаннями читачам.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image
Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов