Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


18.02.2016

Афганська війна. Як це було

Очі туманить ядуча сльоза,
Руки скувала утома,
Палить їй душу афганська гроза –
Син не вернувся додому.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image

Далекий грудень 1979 року… Далека та чужа країна Афганістан… Безглузда війна… Скільки смертей, скільки горя. Проте ця безглуздість не применшує героїзму наших воїнів там, в афганському пеклі.

У будь-якої війни жорстоке обличчя. Ця страшна війна розтяглася на довгих 10 років. В ній загинуло понад 15 тисяч наших солдат, 35 тисяч було поранено, тисячі потрапили в полон.

Щоб згадати тих, хто поліг в афганських ущелинах, та вшанувати тих, хто прийшов із війни живим, у читальному залі відділу обслуговування учнів 5-9 класів Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М. Островського була проведена година-спогад «Афганська війна. Як це було», учасниками якої стали учні 8-го класу ЗОШ №4. Своїми спогадами з дітьми поділився полковник, заступник голови правління Сумської міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану Сітніченко Юрій Миколайович. Хлопці та дівчата дізналися про молодих людей, які йшли на війну не за орденами і медалями, а свято вірячи, що виконують інтернаціональний обов’язок. Учні уважно слухали розповідь воїна-афганця, задавали численні запитання. Яскравим доповненням до заходу стали відеоряд з музичним супроводом і виставка-спогад «Афганськими дорогами».

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов