Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


30.12.2015

А сьогодні у нас бал – новорічний карнавал

Є свято особливе, на нього чекають усі – і дорослі, і діти. Це свято – Новий рік, яке у кожного пов’язане з радісними сподіваннями, добрими змінами у житті, новими враженнями та сюрпризами. Одним із таких сюрпризів став для користувачів бібліотеки новорічний ранок «А сьогодні у нас бал – новорічний карнавал», героями якого були королева фей Клеріан, фея Заріна, морські пірати, Дід Мороз і Снігуронька, ролі яких майстерно виконали фахівці бібліотеки.

Під час заходу у залі панувала атмосфера дружелюбності, веселості і непідробленої радості. Діти з цікавістю спостерігали за подіями, які розгорталися під час новорічного дійства, за героями, що немовби полишивши на деякий час сторінки дитячих книжок, завітали до прикрашеної ялинкою з яскравою мішурою, гарними іграшками, електричними гірляндами зали бібліотеки, щоб подарувати дітям святковий настрій та привітати всіх присутніх з наступаючим Новим роком.

Проте дітлахам сподобалися не тільки і не стільки сам зовнішній вигляд героїв новорічного дійства, зодягнених у яскраві костюми, але й активний відпочинок у вигляді хороводів біля ялинки, різноманітних пізнавально-розважальних ігор, конкурсів, вікторин. Діти захоплено декламували вірші Дідусеві Морозу, співали пісні, і не дарма, адже на закінчення заходу їхні зусилля були нагороджені солодощами від Діда Мороза та Снігуроньки.

Також, напередодні новорічних свят у бібліотеці були проведені для найменших користувачів – театралізоване дійство у виконанні бібліотечних працівників за мотивами казки С.Маршака «Дванадцять місяців»», літературні візерунки «Срібні ниточки зими», літературна карусель «Зимова казка, прийди до нас, будь ласка», новорічне асорті «У білих валянках, у білім кожусі ходить зимонька в полі, в лісі і в лузі», зимова мозаїка «Кошик новорічних цікавинок», народознавчий калейдоскоп «Із небесного престолу зійде Пресвятий Микола»; для користувачів середнього і старшого шкільного віку – народознавча година «Довгожданий гість із неба до нас їде на санях» та ін.

Користувачі відділу естетичного виховання взяли активну участь у творчих майстернях «Паперовий янгол», «Листівка Святому Миколаю», «Наряджаємо ялинку», ігротеці «Новорічні розваги сніговичків» та з задоволенням переглядали лялькову виставу «Чарівна ніч Святого Миколая».

До уваги користувачів і виставки-інсталяції «Ялинковий хоровод», «Книжкова ялинка» та «Сніговик-книговик», які будуть милувати око користувачів бібліотеки протягом новорічно-різдвяних свят.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов