Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


24.12.2015

Кожен знає назву свята. Будем Новий Рік стрічати!

Особлива увага у святкові грудневі дні приділяється дітям з особливими потребами. Хто, як не вони, щиро вірять у Святого Миколая, новорічну казку, доброго Діда Мороза та привітну Снігуроньку.

22 грудня працівники Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М.Островського провели останню у 2015 році зустріч з дітьми, які знаходяться на лікуванні в Сумському обласному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів, в рамках постійно діючої цільової комплексної міні-програми «Спілкуємося серцем». Народознавча година «Зимові свята в Україні», яку підготували і провели бібліотекарі для маленьких пацієнтів, покликала за собою у світ зимових свят і пов’язаних з ними численних прислів’їв і приказок, віршів, загадок, розповідок про найцікавіші українські народні обряди, що розповідають про найулюбленішу пору року дітей та їх батьків. Із задоволенням присутні на зустрічі переглянули лялькову виставу «Чарівна ніч Святого Миколая», яка познайомила маленьких глядачів з героями народного фольклору, традиціями зустрічі зимових свят, нагадала про незаперечність перемоги добра над злими силами.

24 грудня в рамках постійно діючої цільової комплексної міні-програми «Душі криниця» для вихованців відділення соціально-трудової реабілітації «Спільнота» відбувся інтегрований новорічний захід «Кожен знає назву свята. Будем Новий Рік стрічати!». На присутніх чекала театралізована вистава «Якось під Новий рік», підготовлена спільними зусиллями бібліотечних фахівців та працівниками і вихованцями Відділення. Із зацікавленістю всі спостерігали за повним пригод дійством: пригодами героїв казки – Ледарем і Ледащем; допомагали Коту та Собаці визволяти Снігуроньку із полону розбійників; отримали задоволення від новорічних несподіванок, сюрпризів, розіграшів і жартів.

Заходи було проведено безпосередньо за місцем реабілітації та лікування дітей з обмеженими можливостями.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов