Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


21.12.2015

Музична вітальня «Нота за нотою»

За вікном летять сніжинки
    І сідають на вікні.
Ми танцюєм круг ялинки
    І співаємо пісні.

Н. Забіла.
Хто з нас не любить отримувати подарунки, та ще й на Святого Миколая чи Новий рік? Кожна дитина щороку нетерпляче очікує на них. Цього грудня музична вітальня відділу естетичного виховання підготувала незвичайні «живі» сюрпризи для своїх користувачів.

8 грудня за допомогою музики відправилися у чарівні мандри користувачі бібліотеки – учні 2-х класів ЗОШ №12. Концертна програма «Дитинства світ», підготовлена вихованцями СДМШ № 4, стала своєрідною мапою подорожі цією дивовижною, яскравою країною творів для дитячого музикування. Пролунали твори видатних зарубіжних та українських композиторів: Гурліт «Музична скринька» та Майкапар «Сиротка» у виконанні Большак Олександри; Шитте «Зозуля» та Борткевич «На санях» у виконанні Недайхліб Натана; Птушкін «Посумуємо» у виконанні Тіпухової Вікторії; Щуровський «Шарманка» у виконанні Волобуєвої Лізи; Степаненко «Казка» у виконанні Ларюкової Софії; Чайковський «Неаполітанська пісенька» у виконанні Лісовенко Лілії; Аміров «Східний танець» у виконанні Скрипченко Софії; «Полонез» Шопена у виконанні Бережної Даші; «Полонез» Шопена у виконанні Гойко Маргарити.

15 грудня концертна програма «Звуки музики чарівні» вихованців СДМШ № 1 продовжила дарувати музичні прикраси до зимових свят учням 1-х класів ЗОШ № 12. Чарівний світ, який «малює» музика, заполонили: «Аркуш з альбому» Орфєєва та «Двуголосна інвенція до мажор» Баха у виконанні Загребельної Надії; «Пташка» Грігі та «Прелюдія фа мажор» Баха у виконанні Кашути Софії; «Мазурка» Шопена, «Інвенція ля мінор» Баха та «Елегія» Якименко у виконанні Семенчук Марії; «Танець з cтрибками» Гріга та «Фантазія» Генделя у виконанні Юсової Вікторії; «Вальс» Парцхаладзе та «Капріччіо» Генделя у виконанні Колеснік Аліни. Виконавська майстерність викликала шквал аплодисментів від вдячних слухачів!

17 грудня музичних «миколайчиків» від вихованців СДМШ № 1 отримали учні 3-х класів ЗОШ №1 під час концертної програми «Музичний подарунок від Святого Миколая». До списку подарунків увійшли: Градескі «По дорозі додому зі школи» у виконанні Логвиненко Богуслава; Градескі «Морозиво» та Накада «Танець дикунів» у виконанні Єрмоленко Аліни; Хуторянський «Огневушка-покскакушка» у виконанні Сотнікової Катерини; Симонова «Клоуни» у виконанні Сумцової Сніжани; Косенко «Дощик» у виконанні Шепіль Юлії; Бобалік «Спритний фокусник» у виконанні Чемерис Ольги; Ремезенко «Балерина з табакерки», Чайковський «Пісня жайворонка» та Подвала «Капризуля» у виконанні Яценко Таісії.

Концертні програми, що відбулися, мали не лише розважальний, а й інформаційний характер. Провідний бібліотекар відділу Гілюн Світлана Іванівна, в свою чергу, познайомила присутніх з цікавими фактами звичаїв, обрядів, традицій українського народу, історією свята Святого Миколая, життя та творчості композиторів; історіями про музичні твори; підготувала вірші-ілюстрації до творів, що виконувалися, літературні конкурси та вікторини, які з легкістю були розв’язані уважними глядачами.

Всіх нас так чи інакше торкаються зимові свята, коли до кожного у віконце стукає нишком янголя. Святий Миколай приходить, як довгоочікуваний гість, і ми щедрішаємо на усмішку, бажаємо один одному світла й радощів багато, здоров’я, любові, добра та миру!

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов