Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


22.12.2015

Вітер пригод

Світ пригодницьких творів настільки цікавий і насичений, що приваблює увагу дітей. Для багатьох, хто читає такі книги в дитинстві – пригоди та її герої запам’ятовуються на все життя.

«Вітер пригод» – саме під такою назвою відбулося останнє, у цьому році, засідання клубу «Кмітливих і допитливих». Про дивовижні пригоди, про долі надзвичайних людей, про книги, які варто прочитати, щоб відчути дух захоплюючих пригод, йшла мова на засіданні Клубу. Учасники заходу згадували відомих письменників пригодницького жанру та найцікавіші твори, з великим захопленням ділилися своїми враженнями про прочитані твори.

Гру-подорож «Вітер пригод» супроводжувала книжкова виставка «І на суші, і на морі», на якій були представлені кращі твори пригодницького жанру.

Діти з задоволенням переглянули відеопрезентацію «З якої книги герой?» та відгадали імена персонажів з відомих творів, що були представлені на слайдах і відеороликах. Героями презентації були: Робінзон Крузо, Том Сойер, Шерлок Холмс, Електронік, барон Мюнхаузен, Піноккіо, Пеппі Довгапанчоха, капітан Флінт, Мері Поппінс. Цікавою була вікторина «Магія пригод». Щоб відповісти на питання вікторини, діти познайомилися з книгами, що були представлені на виставці. Весело було чути відповіді дітей на питання про героїв пригодницьких творів, які пересувалися на «нетрадиційних» засобах, а також творів, героями яких є «маленькі люди». Члени Клубу згадували героїнь книг на ім’я «Аліса», називали книги, в назвах яких є число (2; 3; 12; 15), відгадували книги, в назві яких є слово «острів», взяли участь у курсах «виживання», знаходили вихід з екстремальних обставин. Підсумкова вікторина була з призами та цукерками.

А ще дітям дуже сподобалась новорічна книжкова виставка-інсталяція «Книжкова ялинка», яка складена більше, ніж з 200 книг зеленого кольору, біля якої діти із задоволенням сфотографувались.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов