Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


09.12.2015

Сила закону

      У рамках Всеукраїнського тижня права та до Дня прав людини, який відзначається щорічно 10 грудня, у Пункті вільного доступу до Інтернету Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М.Островського 8 грудня була проведена віртуальна мандрівка «Сила закону». Її учасниками стали учні 5-х класів ЗОШ № 6.
      Розпочався захід із знайомства з Фемідою – богинею права та закону, яка розповіла про права дітей, закріплені в Конвенції ООН про права дитини. Продовжили захід казкові герої Червона Шапка та Вовк, які розіграли інсценівку про право на особисту недоторканість. Розділившись на команди «Правда», «Дружба», «Справедливість», «Право», «Совість», учасники заходу «мандрували» захоплюючою країною Права, відповідали на запитання бліц-вікторини, «Казкової правознавчої вікторини», із захопленням відгадували правові ребуси. Під час перегляду відеосторінки «Відеофакти» – намагалися розгадати види злочину, представлені у сюжетах. Крім цього, діти допомогли розквітнути «Правовому дереву», записали на пелюстках квітів права дитини, про які вони хотіли б дізнатися більше.
      Найцікавішим для учасників заходу став конкурс капітанів «Якби я був Президентом», в якому перемогу виборола команда «Право», за що і отримала солодкий подарунок.
      Доповненням до заходу стала книжкова виставка «Право і закон».

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов