Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


04.12.2015

Низький уклін і тричі "СЛАВА!"
Вам, українські захисники!

      6-ого грудня – День Збройних сил України. Традиційно в цей день ми вшановуємо всіх військових. Нині, коли українська армія доводить вірність Батьківщині, захищаючи її рубежі і свій народ, це свято стало символом справжньої мужності, героїзму і відваги. Сьогодні український воїн – це шанована людина в Україні, надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук, адже кожен з них захищає територіальну цілісність і суверенітет своєї держави.
      Саме про це і йшла мова на заходах, які були проведені вСумській обласній дитячій бібліотеці ім. М.Островського до Дня Збройних сил України.
      Користувачі бібліотеки, учні 8 класу ЗОШ № 13, стали учасниками конкурсно-розважальної програми «Здорові були козаки, українські юнаки». Разом із бібліотечними працівниками діти здійснили віртуальний екскурс у минуле і дізналися, якою ж була наша армія у далекому минулому, зацікавлено слухали розповіді бібліотекарів про вдалі походи на Візантію, починаючи з Аскольда і закінчуючи Святославом, захист власних територій, як це робили Володимир Великий, Ярослав Мудрий, Володимир Мономах та ін. Підсумки почутого підвели вікторини «Нумо, хлопці», «З життя козаків» та «Знай наших». Було весело і гамірно, коли хлопці, які поділилися на 2 команди «Граніт» та «Динаміт», показували свої фізичні та розумові здібності у незвичних обставинах: із заплющеними очима, із зав’язаними руками тощо. Доповнила захід відеопрезентація «Українська армія. Відродження».
      Учні 4-А класу ЗОШ №13 прослухали інформаційну бесіду «6 грудня – День Збройних сил України», а також стали активними учасниками ігрових конкурсів «Літературний», «Природознавчий», «Математичний», адже майбутні захисники держави повинні бути не тільки фізично здоровими, а ще й освіченими.
      Доповнюють заходи організовані книжкові: виставка-інформація «Сини української землі», на якій представлені книги та періодичні видання, що знайомлять дітей з історією українського війська з давніх часів до сьогодення, та виставка-інсталяція «За Україну, за її волю», на якій, крім літератури представлені світлини сумчан, наших земляків, які брали участь у антитерористичній операції та, на жаль, загинули, предмети, що так чи інакше пов’язані з подіями «неоголошеної» війни на сході України – гільзи, уламки снарядів із зони АТО. Одним із елементів представленої виставки є фрагмент маскувальної сітки, у плетінні якої активну участь взяли працівники та юні користувачі бібліотеки.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов