Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


03.12.2015

Ти – особливий! Твоя творчість потрібна людям

      До зимових свят залишилось не так вже і багато часу, настає пора приємних клопотів і хвилювань. Кожен планує потішити близьких і рідних приємними сюрпризами. Не стала виключенням і Сумська обласна дитяча бібліотека ім. М.Островського.
      02 грудня 2015 року у відділі естетичного виховання в рамках цільової комплексної міні-програми «Спілкуємося серцем» та до Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями відкрилася для перегляду виставка творчих робіт дітей з особливими потребами Сумського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Ти – особливий! Твоя творчість потрібна людям».
      До уваги представлені вироби, виконані в різних техніках: декупаж, пап’є-маше, плетиво із паперу, ліплення із глини, батик, малюнок, чарівні мініатюри з пінопласту – кожен з яких дарує нам свою доброту, любов і сподівання на щасливе, мирне життя та здійснення всіх мрій.

      Запрошуємо до перегляду всіх бажаючих! Приємних, позитивних емоцій!

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов