Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


27.11.2015

Роль і місце бібліотеки у формуванні національної свідомості юних користувачів

      Під такою назвою 26 листопада на базі обласної дитячої бібліотеки ім. М.Островського на виконання наказу управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації відбулося обласне проблемно-цільове навчання, метою якого було підвищення фахового рівня бібліотечних працівників Сумщини.
      У роботі заходу взяли участь заступники директорів централізованих бібліотечних систем, методисти по роботі з дітьми, завідувачі дитячих відділів та відділів обслуговування користувачів-дітей міських і районних бібліотек з усіх регіонів Сумщини.
      З привітальним словом до учасників професійного зібрання звернулась начальник управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації Олена Петрівна Мельник, яка подякувала всім за вагомий внесок у виховання патріотичних почуттів підростаючого покоління та побажала плідної праці, нових знань і гарних вражень. Також Олена Петрівна вручила грамоти управління культури і туризму переможцям обласного проекту на кращу електронну презентацію «Перемозі присвячується» та обласного етапу сімейного конкурсу «Книга пам’яті мого роду», проведених у 2015 році до 70-річчя Другої світової війни.
      Продовжила церемонію нагородження директор обласної дитячої бібліотеки Лілія Миколаївна Тогобіцька, яка вручила грамоти і подарунки переможцям проведених конкурсів та подяки активним учасникам від бібліотеки.
      Особливі емоції викликали у присутніх вірші «Воїну АТО» та «Розриті могили» Т.Г.Шевченка у виконанні Тимофія Первунінського, пісня «О той, весне» у виконанні Пересунька Сергія та слайд-презентація «Молімось за Україну!», підготовлена фахівцями обласної дитячої бібліотеки.
      Учасники проблемно-цільового навчання познайомилися з напрямками організації роботи дитячих бібліотек в рамках «Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки», отримали кваліфіковані поради від провідних фахівців бібліотеки щодо патріотичного виховання користувачів-дітей як національно свідомих і сильних духом громадян своєї країни, а також щодо формування національної свідомості дітей засобами мистецтва; стали учасниками презентацій книг сумських авторів Євгена Положія «Іловайськ» та Владислава Івченка «2014», майстер-класу «Українська народна іграшка як засіб формування у дітей національно-патріотичних почуттів», проведеного директором Садівського будинку культури, керівником любительського об’єднання «Казковий світ» О.М. Крячко.
      Протягом дня учасники проблемно-цільового навчання поділилися власним досвідом патріотичного виховання дітей, організації роботи щодо героїзації осіб, які віддали життя за Україну.
      Доповненням до заходу стали виставка-інсталяція "За Україну, за її долю" та виставка творчих дитячих робіт, представлених на сімейний конкурс «Книга пам’яті мого роду».

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов