Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


20.11.2015

З Україною в серці: від Помаранчевої революції до Революції Гідності

      21 листопада Україна святкує День Гідності та Свободи.
      До цієї визначної дати в Сумській обласній дитячій бібліотеці ім. М.Островського розгорнута книжкова виставка-інсталяція «За Україну, за її волю», на якій представлені книги та періодичні видання про дві революції, які пробудили в душах українців ту національну єдність та свободолюбність, які притаманні їм з давніх часів, про патріотизм і мужність людей, які виступили на захист демократичних цінностей, про Героїв Небесної сотні та сумчан, які загинули за свободу і територіальну цілісність України. Біля виставки проводяться бесіди та огляди представлених документів.
      Напередодні річниці Революції Гідності для найменших користувачів бібліотеки – вихованців ДНЗ №1 «Ромашка» були проведені літературні читання з обговоренням казки відомої української письменниці Христини Лукащук «Казка про Майдан».
      У казковій, зрозумілій малечі формі слухали діти про події на Майдані Незалежності. «Люди перемогли. Але гіркою була перемога. На Майдані назавжди залишилися герої – молоді вродливі юнаки і їхні нескорені побратими», – такі пронизливі слова не могли не вразити дітлахів. Не менш зворушливим виявилось і обговорення казки. Діти висловлювали свої думки та цікавилися, що за «правитель утік світ за очі, злякався Божої кари та людського гніву», хто із наших земляків став Героєм Майдану і «чому врешті урвався терпець українцям, і одного дня обурені вони вийшли на Майдан». Маленькі користувачі бібліотеки дізналися багато цікавого та раніше для них незрозумілого про ці трагічні і водночас героїчні події в історії України.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов