Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


09.11.2015

Творимо! Видумуємо! Пробуємо!

      06 листопада 2015 року у відділі естетичного виховання Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М.Островського відбулася презентація виставки «Дивосвіт творчої магії», на якій представлені творчі роботи переможців І етапу обласного огляду-конкурсу любительських об’єднань та клубів за інтересами, що діють у клубних закладах комунальної форми власності – любительського об’єднання «Казковий світ» Садівського сільського будинку культури. Роботи виконані в різних техніках: ліплення пластиліном на склі; вишивка шовковими стрічками; представлені вироби у техніці декупаж, м’які іграшки, віночки до свят та окраса експозиції – ляльки-обереги та ляльки з капрону.
      Керівниками об’єднання – Ольгою Миколаївною Крячко та Валентиною Миколаївною Деркач, був проведений майстер-клас по виготовленню ляльок з капрону. Виявилося, що капронові шкарпетки та панчохи можна використовувати не тільки за прямим призначенням. Ще з цих предметів гардероба можна зробити прекрасні м’які іграшки. Технологію виготовлення фігурок легко опанує кожен охочий.
      Фахівці відділу естетичного виховання бібліотеки, в свою чергу, познайомили присутніх з книгами, періодичними виданнями, альбомами та іншими документами з фондів бібліотеки, що розповідають про різноманітні техніки декоративно ужиткового мистецтва та витвори мистецтва, зроблені власноруч.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов