Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


28.10.2015

Дивосвіт творчої магії

      Під такою назвою 27 жовтня 2015 року у відділі естетичного виховання Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М.Островського відкрилася виставка творчих робіт переможців І етапу обласного огляду-конкурсу любительських об’єднань та клубів за інтересами, що діють у клубних закладах комунальної форми власності, – любительського об’єднання «Казковий світ» Садівського будинку культури (керівники Крячко О. та Деркач В.).
      Виставка представляє більш ніж 50 творів юних митців, кожен з яких доводить, що дитяча фантазія охопила і настрій, і веселощі, і доброту, і фантазію. Роботи виконані в різних техніках: ліплення пластиліном на склі; вишивка шовковими стрічками; вироби у техніці декупаж; м’які іграшки; віночки до свят та окраса експозиції – ляльки-обереги та ляльки з капрону.
      Ляльки-обереги втілюють в собі талант українського народу, його мудрість і розуміння краси, світобачення. Саме вони впродовж тисячоліть зберігають та доносять до нашого часу прадавні форми, символи, мотиви, які мають вічні цінності, слугують оберегами житла, дітей, сну, господарства і водночас були поширеними дитячими іграшками.
      Ляльки з капрону – не лише цікава ідея виготовлення іграшок з підручного матеріалу, а ексклюзивні, яскраві, самобутні зроблені власноруч, з любов’ю і теплотою, ляльки. В кожну вкладена частинка душі її автора, продумана символічність кожної деталі.
      Запрошуємо всіх бажаючих на перегляд!

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов