Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


27.10.2015

Осінь по садочку ходила

Золота красуня – осінь-чарівниця!
По землі ступає, золотом іскриться.
В жовте і червоне листячко фарбує
І картини дивні, чарівні малює!
      В різні пори року приваблива Земля. Але осінь особлива. Вона чарує своїми неймовірними кольорами, своїм багатством, журавлиними ключами, які неодмінно повернуться, а які ясні, глибокі зорі осінніми ночами. Кожний місяць особливий в осінній порі, у кожного свої прикмети, свої прислів’я, свої дарунки. Про все це та багато інших цікавинок йшла мова на жовтневому засіданні клубу сімейного читання «Тато, мама, я – читаюча сім’я», яке пройшло у формі пізнавально-розважального калейдоскопу «Осінь по садочку ходила…».
      Члени клубу з задоволенням взяли участь у літературному конкурсі «Закінчи прислів’я». А поетична хвилина «Осіннє мереживо» познайомила учасників з чудовими віршами українських поетів. Не тільки поезії, а й пісні про осінь звучали з уст маленьких членів клубу. Батьки не залишились бездіяльними, вони розповіли багато цікавої інформації про те, що і чому змінюється в природі восени. Разом всі помандрували до осіннього лісу та дізналися багато цікавого про гриби.
      Але найбільше всіх потішила маленька вистава, зіграна усіма членами клубу за мотивами української народної пісні «Ходить гарбуз по городу». А ще діти з задоволенням переглянули відеопрезентацію «Яскрава осінь ходить по землі». Не залишила байдужими членів клубу і книжкова виставка «Осінні барви», яку доповнювали дари осені і саморобки дітей.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов