Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


15.10.2015

Поет совісті народу

В день ясний і в ночі горобині,
В рідній чи далекій стороні –
Ти в моєму серці, Україно,
Думою Шевченка гомоним.

Б.Олійник
      Борис Олійник належить до найпопулярніших поетів, без яких не можна уявити сучасну українську літературу. І сьогодні Борис Ілліч Олійник, по суті, єдиний зі свого покоління, хто працює на повну потужність дарованого Богом і особисто заявленого таланту, спектрально аналізуючи все, що діється в суспільстві і в душі народу. З якимось особливим даром бачення він завжди ішов попереду, за ним звіряли свій вибір багато молодших і старших побратимів. Воістину життя цієї людини – своєрідний пролог для суспільства.
      Коли вже народився ти поетом, –
      За все відповідай у цім житті.
                  Б. Олійник
      З нагоди 80-річчя від дня народження поета і громадського діяча у відділі обслуговування учнів 5-9 класів була проведена літературна година «Поет совісті народу». Її учасники, учні 8-А класу ЗОШ № 9, переглянувши презентацію «Співець рідної землі», були ознайомлені з життєвим шляхом та творчим доробком поета. Доповнював захід огляд літератури, представленої на книжковій виставці «Дивовижний чародій української лірики». Декламування віршів Б.Олійника допомогло учням зрозуміти красу та силу слова сучасного поета.
      Борис Олійник і сьогодні залишається не тільки творцем поетичного слова, борцем за його чистоту й красу – він займає активну життєву позицію, відстоюючи інтереси свого народу, захищаючи його мову, культуру, здобутки.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов