Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


15.10.2015

Величне ім’я – захисник України

Солдате український, я за тебе
Щодня благаю Бога і молю,
Щоб захистив жовте поле, синє небо,
І щоб живим лишився ти в бою!


      Напередодні Дня захисника України, що відзначається в Україні 14 жовтня, фахівці Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М.Островського провели для учнів 8-А і 5-Б ЗОШ №13 годину патріотичного виховання «Сьогодні славить вся країна своїх синів – захисників», яку доповнювали слайд-презентація «Пам`ять про вас не вмре, не загине» (про сумчан, загиблих на Майдані та в зоні АТО) та огляд літератури біля виставки-спогаду «Уклін – живим, загиблим – слава!».
      Учні 4-х класів ЗОШ № 4 стали учасниками патріотичної години «Україна пишається своїми героями», під час якої дізналися про силу духа і стійкість українських воїнів, їх бойові будні, про те, що неоголошена війна на сході України назавжди змінила життя не тільки українських військових, а й мирних мешканців нашої країни. Захід доповнила електронна презентація «Герої не вмирають», перегляд якої викликав у присутніх неприховану гордість та почуття національної гідності. Перегляд закінчився хвилиною мовчання
      До заходів в бібліотеці організована книжкова виставка «Я – захисник! Я цим пишаюсь!», на якій представлені книги та періодичні видання, які знайомлять користувачів-дітей з мужністю та героїзмом захисників незалежності і територіальної цілісності України, військовими традиціями і звитягою українського народу тощо.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов