Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


09.10.2015

Свої права ти добре знай, їх цінуй і поважай!

      Правове виховання користувачів-дітей займає чільне місце у роботі Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М.Островського. Одним із критеріїв роботи бібліотеки з правового виховання дітей є формування у них шанобливого ставлення до закону, порядку, нетерпимості до порушень законності та правопорядку, викорінення шкідливих звичок, ознайомлення з Конвенцією ООН про права дітей. Саме цьому і був присвячений Тиждень правових знань, який проходив в бібліотеці з 05 по 09 жовтня 2015 року.
      Проводячи заходи в рамках Тижня, бібліотечні фахівці намагалися прищепити своїм користувачам повагу до прав і свобод людини, допомогти розібратися в своїх правах і обов’язках, підвищити рівень правової культури дітей, попередити асоціальні прояви серед неповнолітніх. Серед заходів: правознавча інформіна «Великі права маленької дитини», яка була проведена для учнів 1-А та 1-Б класів ЗОШ № 13, 4-А класу ЗОШ № 4 та групи продовженого дня ССШ № 9; година спілкування «Закон на сторожі дитинства», проведена для відвідувачів Пункту вільного доступу до Інтернету, гра-конкурс «У країні карного розшуку», учасниками якої були учні 6-го класу ЗОШ № 13.
      Кращому розумінню проведених заходів сприяли постійно діючі стенд «Права дитини» і книжкова виставка «Знання і повага прав людини – шлях до взаєморозуміння», біля якої проводились огляди літератури, та відкритий перегляд літератури «Сьогодні – учень, завтра – виборець».

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 3 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов