Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


01.10.2015

Бібліотека запрошує на побачення

Живе бібліотека для дітей,
Щоби вони уміли зрозуміти,
Що хліб і книга на однім столі,
Як щастя і добро повинні жити!
      30 вересня всі бібліотечні заклади України святкували Всеукраїнський день бібліотек. З нагоди цього свята в обласній дитячій бібліотеці був проведений День відкритих дверей «Бібліотека запрошує на побачення».
      Розпочався день для дітвори літературно-розважальним бібліошоу «Сьогодні свято храму книг». З квітами і поздоровленнями на захід завітали учні 4-х класів ЗОШ № 2. Привітати свою улюблену бібліотеку щирими словами, піснями і танцями прийшли її найменші користувачі та давні добрі і щирі друзі – вихованці навчально-виховного комплексу «Просперітас», а також зразковий дитячий музичний театр «Дзвіночок» Сумського палацу дітей та юнацтва (художній керівник П’янкова Ірина Володимирівна), які подарували уривок з вистави «Фарбований лис», та зразковий хореографічний колектив «Живчик» (художній керівник Орлова Мар’яна Ігорівна), який виконав хореографічні композиції «Україна» і «Модняшки». Від найактивніших читачів відділу обслуговування користувачів молодшого віку, сестер Марини і Дарини Даниленко, прозвучали вірші «Сумувала книжка» та «Я маленька дівчинка, звуть мене Катруся». А ще цікавим для присутніх в залі дітей був «Парад книжок бібліотеки!», серед яких – найбільші, найтовщі, найменші, книжки-іграшки та найстаріша книга бібліотеки – прижиттєве видання книги українського поета, нашого земляка Олександра Олеся «Поезії», якій на сьогодні виповнилося 106 років. Вітали на заході і найкращих читачів бібліотеки, які отримали в подарунок чудові книги сучасних українських авторів.
      Продовжилось свято бібліоквестом «У пошуках бібліотечних скарбів», учасники якого, учні 1-А класу ССШ №2, разом з літературними героями Червоною Шапочкою, Бармалеєм, Східною Принцесою, Казковим Котом, ролі яких виконували бібліотечні працівники, подорожували чарівним книжковим царством, беручи участь у різних конкурсах і вікторинах, серед яких: «Відгадай казку», «Продовж вірш», «Вгадай мелодію», «Бюро знахідок» тощо. Виконавши всі завдання від казкових героїв, учасники квесту дізналися, що найбільшим скарбом бібліотеки є КНИГА.
      Користувачів бібліотеки протягом дня чекали цікаві та змістовні пізнавально-розважальні заходи. Серед них: лялькова вистава «Казка про книжку», перегляд буктрейлерів за книгами Е.Портер «Поліанна» та М.Павленко «Русалонька із 7-В», електронної презентації «Вічне чудо по імені Книга» тощо.
      Дуже цікавою та емоційною була зустріч учнів 5-х класів ЗОШ № 4 під час лабораторії читацького смаку «Дегустація книжкових новинок» з переможницею літературного конкурсу «Коронація слова – 2015»Анною Коршуновою, оповідання якої «Комп і компанія» отримало І премію в номінації «Прозові твори для дітей». Письменниця з задоволенням презентувала дітям свою нову книгу, розповіла про історію її створення, зачитала уривки. А ще Анну Євгенівну дуже цікавила думка дітей стосовно оформлення цієї книги, яка готується до випуску, чи потрібні в книзі малюнки і якими б їх хотіли бачити читачі.
      З великою зацікавленістю дітлахи в цей день "подорожували" книжковими виставками та тематичними поличками: «Вічне джерело натхнення», «Скарбниця знань», «Незвичайні видання для маленьких чомусиків», «Знайомих книг улюблені герої», «Книжковий дивосвіт» тощо, які з любов’ю та професійним смаком були організовані для них працівниками бібліотеки. На них також чекала подорож виставкою дитячої творчості «Родинні історії розповідають діти», на якій представлені роботи учасників обласного туру Всеукраїнського сімейного конкурсу «Книга пам’яті мого роду».
      Протягом Дня в бібліотеці проводились акції безкоштовного запису до бібліотеки «Запрошуємо до читання», «Приведи друга до бібліотеки» і «У бібліотеку не лише за книгою» та «Пробачення боржника Забудька».

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 3 LightBox Text to accompany first lightbox image
Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 3 LightBox Text to accompany first lightbox image
Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 3 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов