Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


22.09.2015

Йшли в похід партизани

      22 вересня, у День партизанської слави, з почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам антифашистського опору: колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками.
      «Йшли в похід партизани» та «Наймолодші учасники партизанського руху в Україні» – під такими назвами в Сумській обласній дитячій бібліотеці ім. М.Островського організовані книжкові виставки і тематичні полички, присвячені Дню партизанської слави, на яких представленні книги та періодичні видання, що знайомлять користувачів з безсмертним подвигом партизан, які з честю виконали свій патріотичний обов'язок перед Батьківщиною, про партизанський рух на Сумщині та юних героїв-партизан.
      22 вересня 2015 року з користувачами бібліотеки, учнями 8-го класу ЗОШ №13, була проведена година історичної пам’яті «Назавжди в пам’яті людській», а з учнями 2 класу ЗОШ № 12 – урок пам’яті «Згадаємо про подвиг партизан».
      Діти прослухали цікаву, змістовну розповідь про те, що в роки Другої світової війни Спадщанський ліс став осередком народного спротиву фашистським загарбникам, дізналися про подвиг керівників Сумського партизанського з’єднання – С.А.Ковпака та С.В.Руднєва, героїзм і мужність героїв-однолітків: Радика Руднєва, Михайлика Семенистого, Леоніда Чечоткіна, Валі Косиченка, Ніни Созіної та ін., познайомились з літературою, представленою на виставках і тематичних поличках. Заходи доповнювали слайд-презентації, вірші та пісні про героїв партизанського руху, які виховують у юних користувачів патріотичні почуття, гуманізм, любов до України, пошану до ветеранів війни.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов