Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


01.09.2015

Нехай до успіхів щодня пливе кораблик наш «Знання»

      Під такою назвою в Сумській обласній дитячій бібліотеці ім. М.Островського 1 вересня пройшов День знань, який розпочався Першим у 2015/2016 навчальному році уроком «Ми – нація єдина!».
      Бібліотечні працівники познайомили учнів 8-х і 10-х класів ЗОШ № 25 та учнів 3-х класів ЗОШ №12, які завітали цього дня до бібліотеки, з основними історичними подіями становлення державності України, героїзмом сучасних захисників суверенітету і територіальної цілісності країни, державними символами України, її сьогоденням і перспективами, людьми, які прославили державу і наш край.
      Діти з задоволенням переглянули слайд-презентації «Любіть Україну», «Це моя Україна», «Ми – нація єдина!», читали вірші про Україну та рідну мову, співали пісню «Україна – це ТИ», а потім поринули у світ книги, яка допомагає в навчанні, збагачує знаннями, розкриває таємниці природи, життя, допомагає зрозуміти історію народу та світ, що нас оточує, взявши участь у літературному калейдоскопі «Добридень, шкільна країно!», виховній годині «Нехай до успіхів щодня пливе кораблик наш «Знання», слайд-подорожі «Від Чехова до Лушпи».
      Протягом дня у відділах обслуговування проходили огляди літератури, представленої на книжкових виставках і тематичних поличках: «Вереснева пісня шкільного дзвоника», «Перше вересня настало, йде до школи дітвора»,«Країна знань», «Добрий день, школярику!», «У країні цікавих уроків», «Естетичне виховання в навчальних закладах».Також в цей день були проведені акції: безкоштовного запису до бібліотеки «Запрошуємо до читання», «Приведи друга до бібліотеки» та «У бібліотеку не лише за книгою».
      Всі заходи пройшли в урочистій, святковій атмосфері, доброму настрої і з вірою у світле майбутнє України.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 3 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов