Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


25.08.2015

Моя найкраща в світі Україна

Image 1 LightBox Text to accompany first lightbox image

      До 24-ї річниці Незалежності України у відділі обслуговування користувачів молодшого віку Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М.Островського для вихованців НВК «Просперітас» був проведений літературний ранок «Моя найкраща в світі Україна, я щиро й віддано тебе люблю».
      Бібліотекар познайомила юних учасників заходу з історією свята, державними і національними символами України, славетними іменами, якими пишається Україна і Сумщина, літературою, представленою на книжкових виставках «Україна! Ти для мене диво», «Наша незалежна українська держава».
      У святково прибраній залі маленькі користувачі, одягнені у вишиванки та віночки, читали вірші про Україну, держані символи, твори Т.Г.Шевченка, співали Гімн України, а потім з жовтих та синіх паперових аркушів склали живий прапор нашої держави. Захід супроводжувався відеопрезентацією «Це моя Україна». Закінчився літературний ранок міні флешмобом «Україна – це ти! Україна – це я!», в якому взяли участь не тільки бібліотекарі і діти, а і вихователі та користувачі відділу.
      Користувачі Пункту вільного доступу до Інтернету, який працює в бібліотеці, стали учасниками Інтернет-мандрів «Моя країна – Україна», а для дітей, які відпочивають у дитячому оздоровчому таборі «Зоряний» були проведені година державності «У рідному краю і серце співає. Одна Україна і двох не буває» і слайд-презентація «Герої не вмирають» та мистецький екскурс «Кольори та мелодії українського свята». Бібліотечні працівники розповіли дітям про героїчні сторінки боротьби українського народу за свободу і незалежність, територіальну цілісність та демократичний вибір України, державні і національні символи України, познайомили з традиціями та звичаями українців, культурою, архітектурними пам’ятками тощо, а потім учасники заходів взяли участь у конкурсах, іграх, вікторинах «З Україною в серці», «Українські свята», «Природа України», «Моя квітуча Україна», під час яких проявили кмітливість, наполегливість та допитливість. Під час заходів лунали вірші і пісні про Україну, рідну мову
      Заходи доповнювали огляди літератури, представлені на книжкових виставках «Україна! Ти для мене диво», «Наша незалежна українська держава». «Україні присвячується», «Наша країна – рідна Україна», «Хай буде вільна Україна, на всі віки, на всі часи», «День народження держави», «Уклін - живим, загиблим – слава».

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 3 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 4 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов