Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


23.07.2015

Літо і книга

      Найулюбленіша пора всіх дітей триває. Подорожі далекі і близькі, зустрічі з старими друзями та нові знайомства, відпочинок в дитячих оздоровчих таборах – ось що наповнює літні дні всіх маленьких жителів нашого міста. Та чи можна уявити навіть найцікавіший відпочинок без книг, без можливості побути поруч із своїми улюбленими героями, опинитися в загадкових, незвіданих краях.
      Сумська обласна дитяча бібліотека ім. М.Островського продовжує плідно співпрацювати з дитячими оздоровчими таборами «Сонячний», «Зоряний», «Універ». Для юних відпочивальників бібліотека пропонує не тільки книги та періодичні видання, а й організовує цікаве й змістовне дозвілля. Так, в липні фахівцями бібліотеки були проведені інформаційні заходи «У місті, в лісі ти гуляй – про безпеку пам’ятай», «Пам’ятати усім варто – із вогнем погані жарти», «Щоб в біді не опинитись – головне не розгубитись», які нагадали дітям, як себе поводити в тій чи іншій екстремальній ситуації. Літературно-інформаційний колаж «Хто в лісі живе, що в лісі росте» докладніше познайомив з жителями лісів.
      Але найбільшою популярністю у дітей користуються дозвілеві літературні заходи: райдуга казок «У світ казковий зробимо крок», візочок загадок «Давай пограємо – загадку відгадаємо», поетичне асорті «У барвах сонячного літа», літературні читання під відкритим небом «Літо відкриває двері у книжковий світ», літературна вікторина «Казковий калейдоскоп», брейн-ринг «Барви слова», інформаційна мозаїка «І цікаво, і повчально», хвилинка-цікавинка «Зачаровані числа», інтелектуальна гра «Ваше слово, ерудити», пізнавальна розвага «Літня детективна агенція», ігровий атракціон «Стежками улюблених казок» та ін.
      Активна робота продовжується і в стінах бібліотеки та за її межами з постійними користувачами - вихованцями ДНЗ №4 «Зірочка», №1 «Ромашка», НВК «Просперітас», відділення соціально-побутової адаптації «Спільнота» та Сумського обласного центру реабілітації дітей-інвалідів. Для них було проведено валеологічний ланцюжок «Фрукти й зелень соковита – це смачні дарунки літа», пізнавальна розвага «Літня детективна агенція», біографія речей «Парад капелюшків», а ще вихованці цих закладів з задоволенням переглянули лялькову виставу «Лисиччин подарунок».

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов