Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


26.06.2015

Головний Закон держави

      Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безсумнівно, відноситься і День прийняття Конституції України, що відзначається щорічно 28 червня. Це одне із самих «молодих» свят сучасної України.
      З метою популяризації серед дитячого населення знань про Основний закон нашої держави, історію його творення, обов’язки та права дитини, які гарантовані Конституцією України, Сумська обласна дитяча бібліотека ім. М.Островського підготувала і провела 25-26 червня п.р. для своїх юних користувачів, які відпочивають у ДОТ «Універ» і «Сонячний», юридичну інформіну «Конституція – головний Закон держави» та годину державності «Жити за законами держави».
      До уваги користувачів, які відвідують бібліотеку в ці дні, організовані у відділах бібліотеки книжкові виставки та тематичні полиці на теми «Головний закон держави», «Основний Закон держави» і «Таємниці українського рукомесла», біля яких працівники бібліотеки проводять огляди літератури.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов